Language Switcher Dialog (1.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Language
hr: Jezik

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Country
hr: Država

en: Settings
hr: Postavke

en: Region
hr: Regija

en: Apply
hr: Primjeni

en: Europe
hr: Europa
