Language Switcher Dialog (1.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: Language
hu: Nyelv

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Country
hu: Ország

en: Settings
hu: Beállítások

en: Region
hu: Régió

en: North America
hu: Észak-Amerika

en: Close
hu: Bezár

en: Countries
hu: Országok

en: Multilingual
hu: Többnyelvű

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Country code
hu: Országkód

en: Europe
hu: Európa

en: Africa
hu: Afrika

en: Asia
hu: Ázsia

en: South America
hu: Dél-Amerika

en: Oceania
hu: Óceánia

en: Cookie name
hu: Süti neve
