Language Switcher Dialog (1.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Language
is: Tungumál

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Country
is: Land

en: Settings
is: Stillingar

en: Region
is: Svæði

en: North America
is: Norður Ameríka

en: Close
is: Loka

en: Countries
is: Lönd

en: Apply
is: Virkja

en: Country code
is: Landnúmer

en: Europe
is: Evrópa

en: Africa
is: Afríka

en: Asia
is: Asía

en: South America
is: Suður Ameríka
