Language Switcher Dialog (1.0.0-alpha1) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Language
it: Lingua

en: - None -
it: - Nessuno -

en: Country
it: Paese

en: Settings
it: Impostazioni

en: Region
it: Regione

en: Close
it: Chiudi

en: Countries
it: Paesi

en: Multilingual
it: Multilingue

en: Apply
it: Applica

en: Country code
it: Prefisso internazionale
