Language Switcher Dialog (1.0.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Language
ja: 言語

en: - None -
ja: - なし -

en: Country
ja: 国

en: Settings
ja: 設定

en: Region
ja: リージョン

en: North America
ja: 北米

en: Close
ja: 閉じる

en: Countries
ja: 国

en: Multilingual
ja: 多言語

en: Apply
ja: 適用

en: Country code
ja: 国コード
