Language Switcher Dialog (1.0.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Language
ka: ენა

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Country
ka: ქვეყანა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Region
ka: რეგიონი

en: Multilingual
ka: მრავალენოვანი
