Language Switcher Dialog (1.0.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Country
kn: ಕಂಟ್ರಿ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: North America
kn: ನಾರ್ತ್ ಅಮೇರಿಕಾ

en: Close
kn: ಮುಚ್ಚು

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Europe
kn: ಯೂರೋಪ್

en: Africa
kn: ಆಫ್ರಿಕಾ
