Language Switcher Dialog (1.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Language
lv: Valoda

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Country
lv: Valsts

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Region
lv: Reģions

en: North America
lv: Ziemeļamerika

en: Close
lv: Aizvērt

en: Countries
lv: Valstis

en: Multilingual
lv: Daudzvalodu

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Country code
lv: Valsts kods
