Language Switcher Dialog (1.0.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Language
ml: ഭാഷ

en: - None -
ml: - ഇല്ല -

en: Country
ml: രാജ്യം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Region
ml: പ്രദേശം
