Language Switcher Dialog (1.0.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Language
mn: Хэл

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Country
mn: Улс

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Region
mn: Бүс
