Language Switcher Dialog (1.0.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Language
mr: भाषा

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Country
mr: देश

en: Settings
mr: संरचना

en: Region
mr: क्षेत्र

en: North America
mr: उत्तर अमेरिका

en: Close
mr: बंद
