Language Switcher Dialog (1.0.0-alpha1) - en to ms translation catalogue (7 entries)

en: Language
ms: Bahasa

en: - None -
ms: - Tiada -

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Region
ms: Kawasan

en: Close
ms: Tutup

en: Apply
ms: Pohon

en: Country code
ms: Kod negara
