Language Switcher Dialog (1.0.0-alpha1) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Country
my: နိုင်ငံ

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Region
my: နယ်ပယ်

en: North America
my: မြောက်အမေရိက

en: Countries
my: နိုင်ငံများ
