Language Switcher Dialog (1.0.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Language
nn: Språk

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Country
nn: Land

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Close
nn: Lukk

en: Multilingual
nn: Fleirspråkleg

en: Apply
nn: Bruk
