Language Switcher Dialog (1.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Language
oc: Lenga

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Country
oc: País

en: Settings
oc: Paramètres

en: Close
oc: Tampar

en: Countries
oc: Païses

en: Multilingual
oc: Multilingüe

en: Apply
oc: Aplicar

en: Country code
oc: Còdi del pa​ís
