Language Switcher Dialog (1.0.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Language
ps: ژبه

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Settings
ps: امستنې

en: Region
ps: سيمه

en: Close
ps: تړل

en: Apply
ps: تطبيقول
