Language Switcher Dialog (1.0.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Language
pt: Idioma

en: - None -
pt: - Nenhum -

en: Country
pt: País

en: Settings
pt: Configurações

en: Region
pt: Região

en: North America
pt: América do Norte

en: Close
pt: Fechar

en: Countries
pt: Países

en: Multilingual
pt: Multi-idioma

en: Apply
pt: Aplicar

en: Country code
pt: Código do país

en: Africa
pt: África

en: South America
pt: América do Sul

en: Cookie name
pt: Nome do cookie
