Language Switcher Dialog (1.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Language
ru: Язык

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Country
ru: Страна

en: Settings
ru: Настройки

en: Region
ru: Область

en: North America
ru: Северная Америка

en: Close
ru: Закрыть

en: Countries
ru: Страны

en: Multilingual
ru: Многоязычность

en: Apply
ru: Применить

en: Country code
ru: Код страны

en: Europe
ru: Европа

en: Africa
ru: Африка

en: Asia
ru: Азия

en: Oceania
ru: Океания
