Language Switcher Dialog (1.0.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Language
sr: Језик

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Country
sr: Земља

en: Settings
sr: Подешавања

en: Region
sr: Регион
