Language Switcher Dialog (1.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Language
uk: Мова

en: - None -
uk: - Немає -

en: Country
uk: Країна

en: Settings
uk: Налаштування

en: Region
uk: Область

en: North America
uk: Північна Америка

en: Close
uk: Закрити

en: Countries
uk: Країни

en: Multilingual
uk: Багатомовність

en: Apply
uk: Застосувати

en: Country code
uk: Код країни

en: Europe
uk: Європа

en: Africa
uk: Африка

en: Asia
uk: Азія

en: South America
uk: Південна Америка

en: Oceania
uk: Океанія

en: International
uk: Міжнародні
