Language Switcher Dialog (1.0.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Language
ur: زبان

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Country
ur: ملک

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Region
ur: علاقہ
