Language Switcher Dialog (1.0.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: - None -
vi: - Không -

en: Country
vi: Quốc gia

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Region
vi: Vùng

en: North America
vi: Bắc Mỹ

en: Close
vi: Đóng

en: Countries
vi: Quốc gia

en: Apply
vi: Áp dụng

en: Europe
vi: Châu Âu

en: Africa
vi: Châu Phi

en: Asia
vi: Châu Á
