Language Switcher Dialog (1.0.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Language
ast: Llingua

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Settings
ast: Preferencies

en: Region
ast: Rexón

en: Close
ast: Zarrar
