Language Switcher Dialog (1.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Language
be: Мова

en: - None -
be: - Нічога -

en: Country
be: Краіна

en: Settings
be: Налады

en: Region
be: Рэгіён

en: Apply
be: Ужыць
