Language Switcher Dialog (1.0.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Language
bg: Език

en: - None -
bg: - Не -

en: Country
bg: Страна

en: Settings
bg: Настройки

en: Region
bg: Област на сайта

en: Apply
bg: Търси
