Language Switcher Dialog (1.0.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Country
bo: རྒྱལ་ཁབ།

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Region
bo: གནས་ཁུལ

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།
