Language Switcher Dialog (1.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Language
cs: Jazyk

en: - None -
cs: - Nic -

en: Country
cs: Země

en: Settings
cs: Nastavení

en: North America
cs: Serverní Amerika

en: Close
cs: Zavřít

en: Countries
cs: Země

en: Multilingual
cs: Vícejazyčné

en: Apply
cs: Použít

en: Country code
cs: Kód země

en: Europe
cs: Evropa
