Language Switcher Dialog (1.0.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Language
cy: Iaith

en: - None -
cy: - Dim -

en: Country
cy: Gwlad

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Region
cy: Rhanbarth

en: Close
cy: Yn agos

en: Apply
cy: Ceisio
