Language Switcher Dialog (1.0.0-alpha1) - en to de translation catalogue (16 entries)

en: Language
de: Sprache

en: - None -
de: - Nicht festgelegt/ausgewählt -

en: Country
de: Land

en: Settings
de: Einstellungen

en: North America
de: Nordamerika

en: Close
de: Schließen

en: Countries
de: Länder

en: Multilingual
de: Mehrsprachenunterstützung

en: Apply
de: Anwenden

en: Country code
de: Länderkennung

en: Europe
de: Europa

en: Africa
de: Afrika

en: Asia
de: Asien

en: South America
de: Südamerika

en: Oceania
de: Ozeanien

en: Cookie name
de: Cookie-Name
