Language Switcher Dialog (1.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Language
eu: Hizkuntza

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Country
eu: Herria

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Region
eu: Atal

en: Close
eu: Itxi

en: Countries
eu: Herrialdeak

en: Multilingual
eu: Eleaniztasuna

en: Apply
eu: Ezarri
