Language Switcher Dialog (1.0.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Language
fa: زبان

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Country
fa: کشور

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Region
fa: ناحیه

en: Close
fa: بستن

en: Countries
fa: کشورها

en: Multilingual
fa: چند زبانه

en: Apply
fa: تایید

en: Country code
fa: کد کشور

en: Cookie name
fa: نام کوکی
