Language Switcher Dialog (1.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Language
gl: Idioma

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Country
gl: País

en: Settings
gl: Axustes

en: Region
gl: Área

en: Close
gl: Pechar

en: Countries
gl: Paises

en: Multilingual
gl: Multilingüe

en: Apply
gl: Aplicar

en: Country code
gl: Código de país
