Language Switcher Dialog (1.0.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Language
hi: भाषा

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: Country
hi: देश

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Region
hi: क्षेत्र

en: Close
hi: बंद करे

en: Multilingual
hi: बहुभाषी

en: Apply
hi: लागू करें
