Language Switcher Dialog (1.0.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Language
hy: Լեզու

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Country
hy: Երկիր

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Region
hy: Տարածաշրջան
