Language Switcher Dialog (1.0.0-alpha1) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Language
id: Bahasa

en: - None -
id: - Tiada -

en: Country
id: Negara

en: Settings
id: Pengaturan

en: Region
id: Wilayah

en: North America
id: Amerika Utara

en: Close
id: Tutup

en: Multilingual
id: Multi bahasa

en: Apply
id: Terapkan
