Language Switcher Dialog (1.0.0-alpha1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Language
km: ភាសា

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Region
km: តំបន់

en: Close
km: បិទ
