Language Switcher Dialog (1.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Language
lt: Kalba

en: - None -
lt: - Joks -

en: Country
lt: Šalis

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Region
lt: Sritis

en: Close
lt: Uždaryti

en: Countries
lt: Šalys

en: Multilingual
lt: Daugiakalbystė

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Country code
lt: Šalies kodas
