Language Switcher Dialog (1.0.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Language
ne: भाषा

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Region
ne: क्षेत्र

en: International
ne: अन्तर्राष्ट्रिय
