Language Switcher Dialog (1.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Language
nl: Taal

en: - None -
nl: - Geen -

en: Country
nl: Land

en: Settings
nl: Instellingen

en: Region
nl: Gebied

en: North America
nl: Noord-Amerika

en: Close
nl: Sluiten

en: Countries
nl: Landen

en: Multilingual
nl: Meertalig

en: Apply
nl: Toepassen

en: Country code
nl: Landcode

en: Cookie name
nl: Cookienaam

en: International
nl: Internationaal
