Language Switcher Dialog (1.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Language
pl: Język

en: - None -
pl: - Brak -

en: Country
pl: Państwo

en: Settings
pl: Ustawienia

en: North America
pl: Ameryka Północna

en: Close
pl: Zamknij

en: Countries
pl: Kraje

en: Multilingual
pl: Wielojęzyczne

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Country code
pl: Kod kraju

en: Europe
pl: Europa

en: Africa
pl: Afryka
