Language Switcher Dialog (1.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Language
ro: Limba

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Country
ro: Țară

en: Settings
ro: Setări

en: Region
ro: Regiune

en: Close
ro: Închideți

en: Multilingual
ro: Multilingv

en: Apply
ro: Aplică

en: Country code
ro: Cod țară
