Language Switcher Dialog (1.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Language
sk: Jazyk

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Country
sk: Krajina

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Region
sk: Umiestnenie

en: North America
sk: Severná Amerika

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Countries
sk: Štáty

en: Multilingual
sk: Viacjazyčný

en: Apply
sk: Použiť

en: Country code
sk: Kód krajiny
