Language Switcher Dialog (1.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Language
sv: Språk

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Country
sv: Land

en: Settings
sv: Inställningar

en: North America
sv: Nordamerika

en: Close
sv: Stäng

en: Countries
sv: Länder

en: Multilingual
sv: Flerspråkighet

en: Apply
sv: Applicera

en: Country code
sv: Landskod

en: Europe
sv: Europa

en: Africa
sv: Afrika

en: Asia
sv: Asien

en: South America
sv: Sydamerika

en: Oceania
sv: Oceanien

en: Cookie name
sv: Namn för cookie
