Language Switcher Dialog (1.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Language
ta: மொழி

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: Country
ta: நாடு

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Region
ta: பகுதி

en: Close
ta: மூடு

en: Multilingual
ta: பன்மொழி

en: Apply
ta: விண்ணப்பி
