Language Switcher Dialog (1.0.0-alpha1) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Language
te: భాష

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Country
te: దేశం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Region
te: ప్రాంతం

en: North America
te: ఉత్తర అమెరికా

en: Close
te: మూసివేయి

en: Apply
te: ఆపాదించు
