Language Switcher Dialog (1.0.0-alpha1) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Country
th: ประเทศ

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Region
th: ตำแหน่ง

en: Close
th: ปิด

en: Countries
th: ประเทศ

en: Multilingual
th: หลายภาษา
