Language Switcher Dialog (1.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Language
tr: Dil

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Country
tr: Ülke

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Region
tr: Bölge

en: North America
tr: Kuzey Amerika

en: Close
tr: Kapat

en: Countries
tr: Ülkeler

en: Multilingual
tr: Çok dil

en: Apply
tr: Uygula

en: Country code
tr: Ülke kodu
