Language Switcher Dialog (1.0.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: - None -
ug: يوق

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Region
ug: دۆلەت،رايون

en: Close
ug: يېپىش

en: Apply
ug: قوللىنىش
