Language switcher enhanced (2.0.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Introduction
hi: प्रस्तावना

en: System
hi: प्रणाली

en: Multilingual
hi: बहुभाषी

en: Language switcher
hi: भाषा स्विचर

en: Structure
hi: ढांचा
