Language switcher enhanced (2.0.1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Introduction
fa: معرفی

en: System
fa: سیستم

en: Multilingual
fa: چند زبانه

en: Language switcher
fa: تغییردهنده زبان

en: Usage
fa: کاربرد

en: Structure
fa: ساختار
